Kurzy

Členové jednotlivých kurzů se do lekcí dostanou kliknutím  na název požadovaného kurzu.

TILDA KOČKY

Společné šití podle free navodu, který je pověšený na oficíálních stránkách Tildy. Pokud chcete šít s námi, napište mi do profilu, e-mailu nebo tady na webu do kavárny, případně ve fotogalerii pod fotku polštáře. Budu ráda, když se do díla pustíte s náma. Více se poté dozvíte v "Tilda třídě".

 

  • Cena kurzu: 0.00

SPOLEČNÉ ŠITÍ

Klub pro všechny švadlenky, které mají chuť ušít si na léto originální quilt a baví je šití v partě. Jak se dostanete do naší "třídy"?
Jediné, co  musíte udělat, je napsat mi na e-mail, do profilu, do kavárny nebo k fotce s názvem SPOLEČNÉ ŠITÍ do fotogalerie, že byste rády sem, mezi nás . Moc ráda vám uvolním vstup.

  • Cena kurzu: 0.00

Travel quilt

Nový rok, nový klub, nová deka. Tak, jak název říká, je to cestovní deka. Rozměry cca 170 x 210 cm řadí náš quilt mezi quilty praktické :-) Na cestách se pod ni schová celá rodina i s tatínkem, kterému v žádném případě nebude čouhat ani palec u nohy. Hodí se i na letní opalovačku a nebo jako přehoz přes postel .... v případě větší bordury i přes postel manželskou :-))
Šít začneme v 4. dubna 2019 a konec vidím na konec září, ev. října.
Návody budou tak, jako vždy, ve formě podrobných pdf návodů, které budou ke každé lekci k dispozici ke stažení ve formátu A4.

Kurz je k zakoupení na www.irmi.cz

  • Cena kurzu: 599.00

Free návody

  • Cena kurzu: 0.00