Kurzy

Členové jednotlivých kurzů se do lekcí dostanou kliknutím  na název požadovaného kurzu.

 

Otto, dáme další foto?

Skoro vánoční klub, ve kterém bychom, stejně jako loni, mohly společně ušít, jen tak pro radost, nějakou vánoční pohlednici.
Kdu má chuť se k nám přidat, v klubové fotogalerii je fotka s pohlednicí. Napište do komentářů heslo VÁNOČNÍ POHLED a já vás za námi sem do třídy moc ráda vpustím :-)
Samozřejmě mi můžete psát i do kavárny nebo na email info@irmi.cz.
Těším se, že si předvánoční čas spolu užijeme ♥

  • Cena kurzu: 0.00

PILLOW PARTY aneb polštáře jsou malé quilty

 

Protože polštářů není nikdy dost, navíc je jejich šití radost, rozhodla jsem se věnovat podzimní a zimní čas právě jim. Čeká nás celkem šest projektů.
Kurz bude připraven, ostatně jako vždy,  formou podrobných pdf návodů, které budou ke každé lekci k dispozici ke stažení ve formátu A4. Výklad bude veden tak, aby práci zvládly i odvážné začátečnice.

Těším se, že se spolu pustíme i do volného quiltování, které, až se jaro zeptá, budete mít natrénováno.
První zvonění bude 17.10.2019 tady na webu, ve 20:00 hod.

Moc se na vás těším ♥

Kurz je k zakoupení na www.irmi.cz

  • Cena kurzu: 599.00

Travel quilt

Nový rok, nový klub, nová deka. Tak, jak název říká, je to cestovní deka. Rozměry cca 170 x 210 cm řadí náš quilt mezi quilty praktické :-) Na cestách se pod ni schová celá rodina i s tatínkem, kterému v žádném případě nebude čouhat ani palec u nohy. Hodí se i na letní opalovačku a nebo jako přehoz přes postel .... v případě větší bordury i přes postel manželskou :-))
Šít začneme v 4. dubna 2019 a konec vidím na konec září, ev. října.
Návody budou tak, jako vždy, ve formě podrobných pdf návodů, které budou ke každé lekci k dispozici ke stažení ve formátu A4.

Kurz je k zakoupení na www.irmi.cz

  • Cena kurzu: 599.00

Po roce Vááánoce - free lekce

 

Klub pro všechny švadlenky, které si chtějí ušít nějakou jednoduchou vánoční ozdobu nebo jen chtějí sdílet  vánoční starosti spolu s námi ostatními v soukromí naší vánoční třídy :-)
Jediné, co pro vstup musíte udělat, je napsat mi na e-mail, do profilu nebo k lodičce do fotogalerie, že byste rády sem, za náma. Moc ráda vám uvolním vstup.
Společná lekce bude v pondělí 26.11.2018 ve 20.00 hod. Do té doby a samozřejmě i po této době si můžete třídu užívat jak je vám libo.

 

  • Cena kurzu: 0.00

Free návody

  • Cena kurzu: 0.00